קלף הקודש 
                        ספרי תורה תפילין מזוזות מגילות
                 שירות עד הבית טלפון לייעוץ ומכירה 054-5782804
                          Email: kolmus2100@gmail.com

 
התקשר ושליח יגיע אליך עד הבית  טלפון לייעוץ ומכירה 0545782804  
מבצע חם באתר ספר תורה חדש למכירה מחיר 55000 ש"ח כל הקודם זוכה
למכירה ספר תורה 40000 ש"ח ספר תורה ספרדי מחירי ספר תורה אחל מ 40000 ש"ח
מִצְוַת עֲשֵׂה עַל כָּל אִישׁ וְאִישׁ מִיִּשְׂרָאֵל לִכְתֹּב סֵפֶר תּוֹרָה לְעַצְמוֹ שֶׁנֶּאֱמַר 'וְעַתָּה כִּתְבוּ לָכֶם אֶת הַשִּׁירָה'. כְּלוֹמַר כִּתְבוּ לָכֶם תּוֹרָה שֶׁיֵּשׁ בָּהּ שִׁירָה זוֹ, לְפִי שֶׁאֵין כּוֹתְבִין אֶת הַתּוֹרָה פָּרָשִׁיּוֹת פָּרָשִׁיּוֹת. וְאַף עַל פִּי שֶׁהִנִּיחוּ לוֹ אֲבוֹתָיו סֵפֶר תּוֹרָה מִצְוָה לִכְתֹּב מִשֶּׁלּוֹ. ואִם כְּתָבוֹ בְּיָדוֹ הֲרֵי הוּא כְּאִלּוּ קִבְּלָהּ מֵהַר סִינַי. וְאִם אֵינוֹ יוֹדֵעַ לִכְתֹּב אֲחֵרִים כּוֹתְבִין לוֹ.  וְכָל הַמַּגִּיהַּ סֵפֶר תּוֹרָה וַאֲפִלּוּ אוֹת אַחַת הֲרֵי הוּא כְּאִלּוּ כְּתָבוֹ כֻּלּוֹ:(רמב"ם הלכות תפילין ומזוזה וספר תורה פרק ז הלכה א)
נצטווינו להיות לכל איש מישראל ספר תורה (עי' ספהמ''צ להדמב''ם עשה יח), אם כתבו בידו הרי זה משבח ונאהב מאד, וכמו שאמרו זכרונם לברכה (מנחות ל, א) כתבו כלומר בידו, מעלה עליו הכתוב כאלו קבלו מהר סיני, ומי שאי אפשר לו לכתבו בידו ישכר מי שיכתבנו לו, ועל זה נאמר (דברים לא, יט) ועתה כתבו לכם את השירה הזאת ולמדה את בני ישראל, כלומר כתבו לכם תורה, שיש בה שירה זאת. משרשי המצוה, לפי שידוע בבני אדם שהם עושין כל דבריהם לפי ההכנה הנמצאת להם, ועל כן צונו ברוך הוא להיות לכל אחד ואחד מבני ישראל ספר תורה מוכן אצלו שיוכל לקרות בו תמיד ולא יצטרך ללכת אחריו לבית חבריו, למען ילמד ליראה את השם, וידע וישכיל במצותיו היקרות והחמודות מזהב ומפז רב. ונצטוינו להשתדל בזה כל אחד ואחד מבני ישראל, ואף על פי שהניחו לו אבותיו, למען ירבו הספרים בינינו ונוכל להשאיל מהם לאשר לא תשיג ידו לקנות, וגם למען יקראו בספרים חדשים כל אחד ואחד מישראל, פן תקוץ נפשם בקראם בספרים הישנים, שיניחו להם אבותיהם. (ספר החינוך)ספר תורה הוא שמחבר אותנו להקדוש ברוך הוא,והוא נקרא ספר הברית,פירוש המילה ברית הוא, חוזה,הסכם ידידות,למעשה ספר התורה הוא חוזה ביננו לבין הקדוש ברוך הוא,ספר תורה הוא תעודת הזהות של העם היהודי כי בלי ספר תורה אין עם יהודי,כמו שכתוב בתורה היום הזה נהיית לעם לה' אלוהיך(דברים כז) מיום קבלת התורה במעמד הר סיני נהיינו לעם,ספר התורה הוא המאחד את עם ישראל, בכל מקום בו היו יהודים היו ספרי תורה,עד היום יש בבתי כנסת ספרי תורה ישנים,ממרוקו,מתוניס,מאלגי'ר,מתימן,ומארצות אשכנז, ספר התורה ליווה את עם ישראל בכל הדורות ושמר על עם ישראל. במכון הסת"ם קולמוס הקודש יש מגוון רחב של ספרי תורה, ספר תורה ספרדי,ספר תורה אשכנזי,ספר תורה תימני,וכן נרתיקים לספר תורה ספרדי,וכן תיק ספר תורה תוניסאי,וכן מעילים לספר תורה אשכנזי.
 
מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :   
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א
  1. תשמישי קדושה
  2. /
  3. ספר תורה
  4. /
  5. מחיר ספר תורה,קולמוס הקודש


ספר תורה ב55000 ש"ח


ספר תורה מהודר 95000ש"חטלפון לייעוץ ומכירה 0545782804ספר תורה,תפילין,מזוזה
קולמוס הקודש
קולמוס הקודש
קולמוס הקודש
קולמוס הקודש
קולמוס הקודש

 .למכירה

 תשמישי קדושה
כתבי סתם בכל הנוסחים
נוסח אשכנזי
נוסח ספרדי
ארון קודש


                          מכון הסת"ם קלף הקודש ברשות הרב חיים הכהן שליט"א סופר סת"ם ומגיה מוסמך ומורה צדק בהלכות סת"ם

למכירה ספרי תורה,תפילין,מזוזות,בדיקת מזוזות, בדיקת תפילין
קולמוס הקודש,קולמוס הקודש,קולמוס הקודש,קולמוס הקודש,קולמוס הקודש,קולמוס הקודש,קולמוס הקודש,קולמוס הקודש,קולמוס הקודש,קולמוס הקודש,קולמוס הקודש
                                            kolmus2100@gmail.com
בניית אתרים - טואול